Gama specjalistycznych produktów mających na celu właściwą konserwację oraz pielęgnację powierzchni metalowych. Z pomocą tych kosmetyków samochodowych stworzysz specjalną powłokę ochronną, która zabezpieczy felgi przed korozją oraz oddziaływaniem szkodliwych substancji chemicznych. Dokładne czyszczenie oraz woskowanie felg pozwala wydłużyć ich żywotność oraz sprawić, że przez dłuższy czas będą one prezentować doskonały wygląd. To niezwykle istotny czynnik w procesie zaawansowanego auto-detailingu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Woski i powłoki do felg

Błyszczące felgi w znaczący sposób podnoszą estetykę całego samochodu. Niestety wraz z kolejnymi pokonanymi kilometrami ich pierwotny blask coraz bardziej zanika. Znajdując się w pobliżu jezdni, felgi należą do najbardziej narażonych na wszelkie zabrudzenia elementów pojazdu. Utrzymanie ich w czystości wydaje się bardzo czasochłonnym zadaniem i wymagającym częstych powtórzeń.

Nie wiedząc, jak skutecznie zabezpieczyć felgi, wielu kierowców zaniedbuje ten element. Tymczasem istnieje bardzo prosty sposób. Specjalnie opracowane woski do felg tworzą na ich powierzchni powłokę, która nadaje wysoki połysk, zapewnia efekt hydrofobowy, chroni przed osadzaniem się na niej kurzu i błota, a nawet przed powstawaniem rys, tworzonych np. przez opiłki z klocków hamulcowych. Najwyższej jakości woski zapewniają trwałą i naprawdę skuteczną ochronę. Bez ponoszenia wielkiego trudu i kosztów, nie tracąc też dużo czasu, można uzyskać fantastyczny efekt długotrwałego blasku felg.

Profesjonalne powłoki do felg

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szereg produktów, które pomogą w uzyskaniu oraz utrzymaniu atrakcyjnego wyglądu felg. Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości preparaty, przygotowane przez renomowane marki specjalizujące się w auto detailingu, jak np. FX, Good Stuff, Soft99 czy Sonax. To specyfiki, które znajdą zastosowanie zarówno w profesjonalnych warsztatach, jak i w prywatnych garażach. Gwarantują wysoką skuteczność oraz kilkutygodniowe efekty. Regularne powtarzanie tych czynności znacząco przedłuży trwałość felg, które przez cały ten okres zachowają wygląd zbliżony do oryginalnego. Oprócz zaawansowanych wosków polecamy także inne produkty do czyszczenia i pielęgnacji felg, w tym umożliwiające szybką aplikację preparaty typu quick detailer w sprayu. Zapewniają one podobną efektywność, a ich użycie jest jeszcze prostsze niż woskowanie felg.

Skuteczne zabezpieczenie felg

Każda powłoka do felg przed zastosowaniem wymaga odpowiedniego przygotowania elementu, który ma zabezpieczyć. Felgę należy dokładnie opłukać z wszystkich zabrudzeń, wykorzystując do tego czystą wodę, łagodne środki czyszczące lub specjalne preparaty. Należy pamiętać o dokładnym wysuszeniu powierzchni. Wosk rozprowadza się za pomocą specjalnego aplikatora dołączonego w komplecie. Warstwa nie powinna być zbyt gruba. Po upłynięciu ok. 5-10 minut warto jeszcze dotrzeć wosk, używając do tego mikrofibry. Identyczną metodę można wykorzystać w przypadku środków typu quick detailer, sprzedawanych w atomizerach o pojemności 250 ml, 500 ml lub 1000 ml. Takie produkty są bardzo ekonomiczne i wydajne, ponieważ po opróżnieniu rozpylacza wystarczy kupić kanister uzupełniający, zawierający aż 5 litrów specyfiku. Przed użyciem detailera należy wstrząsnąć butelką i dopiero wtedy zaaplikować środek na felgę. Następnie można go rozprowadzić mikrofibrą lub spłukać pod ciśnieniem. W drugim przypadku należy pamiętać o dokładnym wytarciu wody. Wybierając wysokiej jakości produkty z naszej oferty, niezależnie od ich rodzaju, można mieć pewność długotrwałego efektu.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl