Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Specjalistyczne preparaty water spot remover

O tym, jak uporczywe potrafią być zacieki mineralne po wodzie, przekonał się każdy, kto próbował je usunąć. Tzw. water spoty powstają na skutek odparowywania wody, np. po myciu samochodu lub deszczu. Na lakierze pozostają związki mineralne, jak i resztki zabrudzeń i kurzu z samej karoserii. Te nieestetyczne ślady nie tylko psują efekt wizualny, lecz także bywają trudne do usunięcia. Co więcej, należy wystrzegać się prób ich ścierania, bo mogą porysować lakier.

By pozbyć się tego typu zabrudzeń, warto wykorzystać profesjonalny preparat - water spot remover. Szybko i bezpiecznie usuwa ślady po twardej wodzie, jak i zapobiega powstawaniu nowych. Water spot remover nadaje się do czyszczenia powierzchni lakierowanych, szklanych, a nawet zabezpieczonych kwarcowo. Daje się on łatwo rozprowadzić oraz wypolerować, pozostawiając karoserię lśniącą i gładką. W ofercie naszego sklepu znajdziesz skutecznie środki remontowanych marek, takich jak Shiny Garage, CarPro, Koch Chemie. Do użytku profesjonalnego polecamy bardzo mocne preparaty RRC WRS na bazie kwasów.

Niezbędne akcesoria

By zapomnieć o trudnych zabrudzeniach, poza specjalistycznymi preparatami potrzeba odpowiednich akcesoriów. Po zastosowaniu środka czyszczącego na water spoty, powierzchnię trzeba wypolerować. Do preparatów płynnych lub żelowych doskonała będzie m.in. ściereczka z mikrofibry. Jej delikatne włókna zapewniają czyszczenie powierzchni na wysoki połysk. Do szkła, np. pastą, doskonale sprawdzi się natomiast aplikator filcowy. Polecamy go do czyszczenia szyb i lusterek. Zapraszamy!

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl