Stożki i kule polerskie są wykorzystywane do czyszczenia i nabłyszczania trudno dostępnych powierzchni, np. felg, zderzaków i wnęk klamek samochodowych. Posiadają wąski, podłużny kształt, co w połączeniu z elastycznością materiału pozwala dostać się do najbardziej niedostępnych miejsc. Kule i stożki polerskie to propozycja dla wszystkich entuzjastów auto-detailingu, którzy wyjątkowo dokładnie podchodzą do czyszczenia oraz polerowania wszelkich powierzchni swojego auta.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Profesjonalne stożki i kule polerskie w ofercie sklepu Detailing-Centrum.pl

Kompletując asortyment kul oraz stożków polerskich dokładamy dużych starań, aby finalnie znalazły się w nim wyłącznie wysokiej jakości produkty pochodzące od cieszących się powszechnym uznaniem firm. Wśród nich znajdują się marki takie jak Honey czy Flexipads – jeden z największych na świecie producentów zajmujących się wyrobem materiałów eksploatacyjnych dedykowanych dla szlifierstwa, ściernictwa i branży polerskiej.

W naszym asortymencie odnajdziesz stożki polerskie różnej grubości, a także szereg ich kulistych odpowiedników dostępnych w szerokiej gamie niejednolitych średnic.

Kule i stożki polerskie od Detailing-Centrum.pl – kluczowe zalety proponowanych produktów

Kuliste oraz stożkowe gąbki z naszej oferty odznaczają się wysokiej jakości wykonaniem ze specjalistycznej piany o recepturze opracowanej tak, aby zapewnić im możliwe jak najlepsze właściwości polerskie. Oprócz dużej efektywności działania, do ich istotnych atutów zaliczyć należy również długotrwałą odporność na eksploatację, dzięki której po zakończonej pracy każda z naszych stożkowych czy też kulistych polerskich gąbek może zostać bez obaw wyczyszczona, a następnie ponownie wykorzystana z równie dużą co pierwotnie skutecznością.

W kontekście korzyści płynących z ich użytkowania warto wspomnieć także o kompatybilności z różnymi typami urządzeń. Wszystkie kule oraz stożki polerskie z naszego asortymentu mogą zostać zastosowane zarówno w połączeniu ze specjalistyczną maszyną rotacyjną, jak i z dowolną wkrętarką wyposażoną w standardowe mocowanie bit/wiertło.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl