Czyszczenie i pielęgnacja plastików we wnętrzu naszego samochodu to bardzo ważny proces, który pozwala zachować doskonałą prezencję powierzchni wykonanych z tworzyw sztucznych. W tej kategorii znajdziesz kosmetyki przeznaczone do czyszczenia deski rozdzielczej, poszycia drzwi oraz innych elementów plastikowych w kokpicie. Staranna pielęgnacja nadaje powierzchni głęboki połysk, wprowadza we wnętrzu przyjemny zapach, a także zapobiega procesom starzenia, dzięki czemu, plastiki przez wiele lat prezentują nienaganny wygląd.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Interior dressing – kompleksowe czyszczenie plastiku i innych tworzyw sztucznych w kokpicie

Profesjonalny środek do czyszczenia plastików w samochodzie stanowi dzisiaj stały element wyposażenia niemal każdego kierowcy, który z dużą dbałością podchodzi do stanu swojego pojazdu. Ze względu na bardzo liczną obecność elementów wykonanych z tworzyw sztucznych we współcześnie produkowanych autach oraz nieustające rosnącą popularność auto detailingu preparaty dedykowane utrzymaniu higieny detali wnętrzarskich z tworzyw sztucznych mają swoją fachową nazwę. W branżowej nomenklaturze zwykle określa się je jako tzw. interior dressing lub po prostu dressing do plastików.

Oczywiście podobnie, jak z innymi kosmetykami samochodowymi, również i w tym przypadku skuteczność działania, zakres przeznaczenia, a także długotrwałość utrzymywania się efektów zależą od jakości preparatu. Kompletując tę część naszego asortymentu, dokładamy zatem dużych starań, aby zapewnić naszym klientom dostęp do środków, które umożliwiają nie tylko efektywne czyszczenie plastiku w samochodzie, ale również przekładają się na wydajną ochronę przed ich dalszym niszczeniem czy szybkim ponownym brudzeniem się.

Profesjonalny środek do czyszczenia plastików w ofercie sklepu Detailing-Centrum.pl

Chcąc w pełni sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, naszą ofertę preparatów do czyszczenia plastików tworzymy w oparciu o kosmetyki dostarczane przez firmy takie jak m.in. Tenzi Detailer, Soft99, RRC, Meguiar's, K2 PRO, ADBL czy CarPro. Są to świetne przykłady marek nastawionych na długotrwałą satysfakcję konsumentów z użytkowania wyrobów sygnowanych ich logo. Niemal każdy środek do czyszczenia plastików samochodowych od wspomnianych wcześniej producentów odznacza się cechami takimi jak m.in.:

  • specjalistyczna formuła umożliwiająca usuwanie zarówno lekkich zabrudzeń, jak i zanieczyszczeń silnie przywierających do powierzchni danego elementu,
  • doskonale przebadana receptura bezpieczna nie tylko dla czyszczonych powierzchni, ale przede wszystkim też dla zdrowia samego użytkownika,
  • prostota i szybkość stosowania, które w przypadku większości naszych środków do czyszczenia plastiku ogranicza się do wstrząśnięcia, aplikacji na określoną powierzchnię, przetarcia mikrofibrą, pędzelkiem lub szczoteczką, a następnie wytarciu suchą ściereczką,
  • szeroki zakres działania oprócz czyszczenia obejmujący także wzmocnienie bazowej ochrony detali przed codzienną eksploatacją.

Dodatkowo proponowane przez sklep internetowy Detailing-Centrum.pl preparaty do czyszczenia plastików w samochodzie pozwalają osiągnąć efekt świeżości zarówno w zakresie estetyki czyszczonych detali, jak i w kontekście ich zapachu. Co istotne przyjemna woń roztaczana przez dostępne w naszej ofercie kosmetyki w zdecydowanej większości przypadków utrzymuje się długotrwale, co potęguje przyjemność z użytkowania auta oraz znacząco zwiększa wrażenie jego ekskluzywności.

Środek do czyszczenia plastiku i nie tylko

Budując nasz asortyment, przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości produktów, jednocześnie dbając także o jego różnorodność i obszerność. W związku z tym w naszej ofercie odnajdziesz nie tylko środki o ściśle określonym przeznaczeniu, ale również wyroby uniwersalne, doskonale sprawdzające się przy niejednolitych zastosowaniach.

Świetnym przykładem tego ostatniego wariantu interior dressingu może być preparat do czyszczenia plastików w samochodzie CarPro Inside 500ml. Produkt ten cechuje specjalistyczna formuła umożliwiająca przywrócenie higieny oraz zapewnienie długotrwałej ochrony detalom zarówno plastikowym, jak i wykonanym z winylu, lakierowanego drewna, gumy czy dowolnych tworzyw sztucznych innego rodzaju. Ponadto rewelacyjnie działa także w obrębie skóry czy tekstyliów, silnie wnikając w ich strukturę i skutecznie likwidując zabrudzenia powstałe na skutek kontaktu z potem, jedzeniem, olejem, substancjami chemicznymi oraz z olbrzymią większością pozostałych zanieczyszczeń, na które narażony jest na co dzień kokpit samochodowy.

Jeżeli zatem poszukujesz bezpiecznych, skutecznych i odznaczających się wszechstronnym działaniem środków do czyszczenia plastiku czy innych materiałów obecnych we wnętrzu auta, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl