Rękawice i gąbki to nieodłączny element wyposażenia w procesie ręcznego czyszczenia samochodu. Akcesoria są produkowane z delikatnych tkanin takich jak wełna i mikrofibra, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo lakierowi samochodowemu i minimalizują ryzyko powstania zarysowań. Ponadto, dobrej jakości rękawice oraz gąbki pozwalają dużo łatwiej rozprowadzić szampon, co sprawia, że czyszczenie lakieru staje się efektywniejsze. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rękawica do mycia auta

Myjnie samochodowe są bardzo wygodnym i praktycznym sposobem na umycie pojazdu. Dużo tańszym oraz bardziej satysfakcjonującym rozwiązaniem jest jednak wyczyszczenie auta samodzielne. Decyduje się na nie coraz więcej właścicieli czterech kół, choć wielu z nich zmaga się często z dylematem: jakich użyć akcesoriów, aby przypadkiem nie porysować lakieru? Komfort oraz bezpieczeństwo podczas usuwania zanieczyszczeń lub polerowania to kwestie bardzo ważne, dlatego do niezbędnych produktów należą rękawice do mycia samochodu. Takie akcesoria doskonale sprawdzają się podczas pielęgnacji karoserii auta. O ile zwykłe gąbki mogą pochłaniać ziarenka piasku, które następnie niszczą lakier, rękawica do mycia auta nie stwarza takiego zagrożenia. Wykonano ją z delikatnych materiałów - najczęściej mikrofibry lub naturalnego zwierzęcego futra - dzięki czemu nadaje się nawet do najbardziej podatnych na zarysowania powierzchni.

Dlaczego warto kupić rękawice do mycia samochodu?

Do wspomnianych już wcześniej zalet warto dodać, że rękawica z mikrofibry doskonale sprawdza się nie tylko do mycia na mokro, ale także na sucho. W praktyce oznacza to, że nadaje się do czyszczenia niemal wszystkich elementów samochodu. Umożliwia usunięcie brudu z lakieru, jak i z szyb, reflektorów, a nawet deski rozdzielczej. Rękawice z mikrofibry to wielofunkcyjne akcesoria, które znacznie ułatwią dbanie o czystość pojazdu. Profesjonalna rękawica do mycia auta z mikrofibry gwarantują wysoką skuteczność przy niewielkiej ilości środka do czyszczenia. Rozwiązanie takie ponadto rekomenduje się osobom o wrażliwiej skórze, a także alergikom. Rękawica z mikrofibry, dzięki swojej budowie, chroni przed bezpośrednim kontaktem z chemikaliami, którego nie sposób uniknąć w przypadku korzystania ze ściereczek lub gąbek.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl