Powłoki polimerowe to gama zaawansowanych produktów do szybkiej konserwacji każdego rodzaju lakieru samochodowego. Nowoczesne preparaty stosujemy na dokładnie oczyszczoną oraz osuszoną powierzchnię lakieru. W ten sposób tworzymy powłokę, która będzie chronić lakier przed wilgocią, substancjami chemicznymi, zabrudzeniami oraz promieniowaniem UV. Powłoki polimerowe gwarantują doskonałą ochronę i pozwalają cieszyć się nienaganną prezencję lakieru przez wiele lat. Skutecznie wypełniają także niewielkie ubytki w lakierze.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Profesjonalne powłoki polimerowe w ofercie sklepu internetowego Detailing-Centrum.pl

Oddajemy do Twojej dyspozycji doskonałe jakościowo powłoki polimerowe dostarczane nam przez renomowanych producentów z branży, takich jak m.in. Soft99, Menzerna, Sonax czy amerykańskie Meguiar's Inc. W zależności od Twoich potrzeb, kupisz u nas środki o specjalistycznym przeznaczeniu lub wyroby uniwersalne, nadające się do dowolnego typu lakieru.

Do głównych zalet wspólnych dla wszystkich powłok polimerowych z naszej oferty zaliczyć należy przede wszystkim prostotę aplikacji, a także efektywną oraz długotrwale utrzymująca się ochronę powłoki przed zanieczyszczeniami oraz drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi i oddziaływaniem pogody. W przypadku każdego z naszych specjalistycznych produktów do zestawu załączona jest również precyzyjna instrukcja, wyjaśniająca, w jaki sposób prawidłowo zastosować specyfik w ramach poszycia samochodu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat proponowanych przez nas powłok polimerowych.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl