Odtłuszczanie to proces, w którym najczęściej wykorzystujemy produkty IPA. To oznaczenie odnosi się do zawartości alkoholu izopropylowego, który we właściwym stężeniu bezpiecznie odtłuszcza wszelkie powierzchnie: lakier, szkło, plastiki, chrom, gumy. Odtłuszczanie przeprowadzamy po dokładnym umyciu i oczyszczeniu samochodów. W ten sposób przygotowujemy powierzchnie do woskowania i polerowania.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Detailing-Centrum.pl – profesjonalne odtłuszczanie lakieru samochodowego

Odtłuszczanie powłoki lakierniczej należy do jednej z najbardziej podstawowych czynności pielęgnacyjnych realizowanych w ramach szeroko rozumianego auto detailingu. Preparat, z którego korzysta się w tym zakresie, powinien nie tylko efektywnie likwidować trudne do usunięcia zanieczyszczenia z karoserii, ale również w odpowiednio krótkim czasie odparowywać. Fakt ten sprawia, że cleaner odtłuszczacz czy też rozpuszczalnik organiczny stosowany w celu usunięcia silnych zabrudzeń z lakieru uznawany jest powszechnie za środek specjalistyczny.

W związku z tym, podczas dokonywania wyboru właściwego preparatu tego rodzaju należy sięgać wyłącznie po produkty wysokiej jakości, produkowane przez doświadczone i cieszące się uznaniem w branży firmy. Z takimi właśnie dostawcami współpracuje sklep internetowy Detailing-Centrum.pl podczas kompletowania swojego asortymentu. Wśród firm, od których pozyskujemy odtłuszczacze do lakierów samochodowych, znajdują się bowiem m.in. marki takie jak ADBL, CarPro, FX Protect, Koch Chemie, Menzerna, RRC, Shiny Garage czy też Tenzi Detailer.

Kompleksowe odtłuszczanie szyby samochodowej, lakieru oraz wszelkich drobnych detali

W ramach naszej oferty odnajdziesz szeroką gamę rozmaitych cleanerów i odtłuszczaczy umożliwiających precyzyjne usuwanie z powierzchni auta olejów, farb, smoły, a także resztek wcześniej stosowanych kosmetyków samochodowych, lakierów oraz wosków parafinowych.

Co istotne środki dostępne w naszym asortymencie dedykowane są do usuwania zanieczyszczeń nie tylko z samej powłoki lakierniczej, ale także z rozmaitych innych powierzchni cechujących się wysoką odpornością na działanie rozpuszczalników, takich jak właśnie szyby samochodowe, różnego typu elementy metalowe lub ceramiczne, a nawet niejednolite rodzaje tekstyliów.

Odtłuszczacz do lakieru samochodowego od Detailing-Centrum.pl – najważniejsze zalety

Jak nadmieniliśmy wcześniej, każdy proponowany przez nas odtłuszczacz do lakieru samochodowego pochodzi od renomowanego i cieszącego się powszechnym zaufaniem konsumentów producenta.

Dzięki temu proponowane przez nas środki zawsze są bezpieczne dla czyszczonej za ich pośrednictwem powierzchni, a ponadto odznaczają się ponadprzeciętną skutecznością w zakresie rozpuszczania olejów, smarów i wszelkich tłustych zabrudzeń innego typu. Rekomendowane przez nas preparaty docierają nawet do wnętrza drobnych skaz na karoserii, w których bardzo często pozostają np. resztki past polerskich mające za zadanie ukrywać takie defekty.

Dodatkowo odtłuszczacze szyb samochodowych oraz powłok lakierniczych oferowane przez Detailing-Centrum.pl są również bardzo łatwe w użytkowaniu. Cały proces ogranicza się zwykle do aplikacji środka na czystą ściereczkę z mikrofibry, którą to następnie dokładnie czyści się powierzchnię samochodu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl