Plastiki zewnętrzne to przede wszystkim listwy, klamki, a także plastikowe elementy dekoracyjne wchodzące w skład karoserii. Najczęściej są one dostępne w kolorze czarnym. Na skutek promieniowania UV, zanieczyszczeń oraz wilgoci, plastiki zewnętrzne stopniowo szarzeją i tracą swój blask. W tej kategorii znajdziesz produkty przeznaczone do pielęgnacji oraz konserwacji elementów plastikowych karoserii. Z pomocą tych kosmetyków bez najmniejszego trudu nadasz plastikom idealny, fabryczny wygląd.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Preparat do renowacji plastików samochodowych od prestiżowych producentów

Na jakość środków regeneracyjnych duży wpływ ma ich skład, a to nierozerwalnie wiąże się z autorskimi pomysłami producentów. Wyselekcjonowaliśmy najlepsze dostępne na rynku serie, aby ułatwić naszym klientom znalezienie wysokogatunkowych preparatów. Wśród uznanych producentów w naszym asortymencie należy wymienić:

  1. CarPro. Wyróżnia się zaawansowaniem technologicznym, które pozostaje bezkonkurencyjne. Preparat do renowacji plastików samochodowych DLUX Kit przeznaczony jest do ochrony felg, tworzyw i nielakierowanych zderzaków. Z kolei linia Perl Coat przydaje się również do winylów, akrylów, gum (w tym opon) oraz skór. Produkt uodparnia elementy na zabrudzenia, pękania, zżółknięcia i blaknięcia.
  2. KochChemie. Produkty tej marki zaliczają się do klasy premium. Zapewniają bardzo długą trwałość, a także efektywność. Środek do renowacji plastików zewnętrznych Gkv Gummi Kunststoff & Vinylpflege nadaje elementom matowy połysk i wydobywa z nich właściwy kolor. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się Nano Magic Plast Care, który przywraca oryginalny wygląd nawet w przypadku mocnego wyblaknięcia plastiku oraz Pss Plast Star, czyli preparat wyjątkowo odporny na promieniowanie UV.
  3. Meguiar's. All Seasons Dressing do plastików zewnętrznych szybko się wchłania i odparowuje. Nadaje powierzchniom (również gumowym) głęboki połysk. Natomiast seria Gold Class – oprócz wytworzenia pożądanego blasku – usuwa też zanieczyszczenia czy pozostałości po wosku. Uniwersalny żel Ultimate Black sprawdza się przy plastiku, winylu oraz gumach.
  4. RR Customs. Preparaty tej marki bazują na specjalnej żywicy do regeneracji elementów plastikowych. Skutkiem jej działania jest nadanie tworzywom prawdziwie czarnego koloru, w związku z czym znajdują zastosowanie wyłącznie na częściach zewnętrznych auta. Warto podkreślić, że każdy środek do renowacji plastików samochodowych RR Customs to produkt o przeznaczeniu profesjonalnym, choć korzystają z niego również klienci indywidualni.
  5. Shiny Garage. Jet Black Exterior Trim Restorer to wysokiej jakości preparat, który cechuje się wydajnością, przyjemnym zapachem oraz kremową konsystencją. Jednocześnie chroni i dodaje walory estetyczne poszczególnym elementom. Dressing do plastików zewnętrznych marki SG nie zawiera benzyny ani rozpuszczalników, co powoduje, że jest przyjazny dla środowiska.
  6. Soft 99. Producent postawił w tym przypadku na największą trwałość. Jego G'zox Nano Hard Plastic wytwarza powłokę ochronną, która utrzymuje się nawet do 12 miesięcy przy standardowej eksploatacji. Oprócz tego przywraca plastikom odpowiednią barwę oraz blask.
  7. Sonax. Produkty z tej firmy przeznaczone są do nielakierowanych elementów we wszystkich dostępnych kolorach. W związku z tym można je użyć również do opon i pozostałych gum. Odnawianie plastików zewnętrznych z Sonaxem jest wyjątkowo proste, co docenią zwłaszcza początkujący kierowcy.
  8. Tenzi. Marka produkuje zarówno spraye, jak i mleczka. Taka forma preparatu znacząco ułatwia aplikację. Producent wyróżnia się też zaawansowaniem technologicznym. Środek do renowacji plastików zewnętrznych z serii Motorplast czy Opona Plastik spełnia nawet największe wymagania w zakresie impregnacji i nabłyszczania.
  9. ValletPro. Black to the Future to żel plastików oraz opon. Pozostawia hydrofobową powłokę, a także wyjątkowy zapach. Doskonale chroni przed czynnikami zewnętrznymi i przywraca kolor wyblakłym tworzywom.

Jak właściwie użyć środek do renowacji plastików zewnętrznych?

Warto wiedzieć, że odnawianie plastików zewnętrznych nie polega wyłącznie na aplikacji preparatu. To łączy ze sobą wszystkie modele. Użycie preparatu wymaga dokładnego oczyszczenia karoserii. Nawet zwykłe umycie samochodu w znaczący sposób przyczynia się do osiągnięcia właściwego efektu. Część kierowców stosuje jednak w tym celu specjalne kosmetyki czyszczące. Dzięki nim plastiki utrzymają się zauważalnie dłużej i będą w lepszym stanie. Kosmetyki przydają się zwłaszcza do pojazdów z trudnymi zabrudzeniami (np. żywicami, smarami czy martwymi owadami).

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich zainteresowanych dostępnym u nas asortymentem. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane ze środkami do renowacji plastików zewnętrznych, a także pomożemy dobrać produkt do potrzeb.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl