Niewidzialne wycieraczki i antypary to specjalistyczne kosmetyki samochodowe, które tworzą na szybach powłokę ochronną odpychającą wilgoć. Taka powłoka znacznie zwiększa wydajność pracy wycieraczek, a także chroni przed parowaniem powierzchni w trakcie jazdy. To gwarantuje nam wyższy komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. W tej kategorii znajdziesz renomowane antypary oraz niewidzialne wycieraczki od najlepszych producentów na rynku. Wysokojakościowe preparaty stworzą powłokę ochronną, która utrzyma się przez wiele miesięcy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Jak działa niewidzialna wycieraczka?

Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu efektu hydrofobowego. Krótko mówiąc, specjalna powłoka sprawia, że woda z szyb zostaje samoistnie odprowadzona po osiągnięciu pewnej prędkości jazdy. Kropelki deszczu od razu spływają, tworząc większe krople, zdmuchiwane przez pęd powietrza. Początkowo takie powłoki były stosowane wyłącznie w motosportach, lecz obecnie cieszą się coraz większą popularnością wśród zwykłych kierowców. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem, kolejne firmy specjalizujące się w autodetailingu wprowadzają do swojej oferty niewidzialne wycieraczki. Dzięki temu możemy zaprezentować szeroką ofertę tego typu produktów. Asortyment naszego sklepu obejmuje wyłącznie najwyższej jakości preparaty, gwarantujące dużą skuteczność.

Czym jest antypara do auta?

Innym problemem, nie tylko podczas jazdy w deszczu, jest parowanie szyb, które także znacznie ogranicza widoczność i wymusza użycie wycieraczek. Takie efekty można jednak zminimalizować za pomocą specjalistycznych preparatów do szyb, lusterek oraz innych szklanych powierzchni samochodu. Antypara wykorzystuje technologię wiążącą wilgoć, dzięki której na szybach powstaje warstwa chroniąca przed pojawianiem się pary. Tego typu rozwiązanie również cieszy się coraz większym zainteresowaniem, na które odpowiedzieli producenci preparatów do autodetailingu. Również w naszym asortymencie nie brakuje takich specyfików, które z pewnością zadowolą każdego kierowcę znudzonego nieustannym przecieraniem szyb dla poprawy widoczności.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl