Maszyny polerskie to propozycja dla profesjonalistów zajmujących się auto-detailingiem jak i osób rozpoczynających swoją przygodę z polerką. Ręczne polerowanie zajmuje dużo czasu, a także kosztuje nas sporo energii. Zaawansowane maszyny polerskie gwarantują równomierne rozprowadzanie materiału oraz polerowanie bez pozostawiania smug. Efekt końcowy to doskonale nabłyszczony lakier, którego powierzchnia przywodzi na myśl lustro. Nowoczesne maszyny polerskie znacznie skracają czas polerowania oraz ograniczają wysiłek fizyczny z naszej strony.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Lakier matowieje wraz z biegiem czasu w wyniku naturalnej eksploatacji. Każdy deszcz, śnieg, mróz, a nawet zwyczajne promieniowanie słoneczne wpływają na jego jakość. Nie można też zapomnieć o „brudzie statycznym”, czyli efekcie powstającym w myjniach bezdotykowych. Po pewnym czasie więc polerka do samochodu staje się koniecznością, jeśli tylko chce się przywrócić lakierowi jego pierwotny blask. Na rynku można znaleźć sporo maszyn, które ułatwią osiągnięcie pożądanego efektu. Najlepsze z nich uzupełniają nasz asortyment.

Polerka samochodowa. Która najlepsza?

Maszyny służące do profesjonalnej polerki rozróżnia się na dwa główne typy. Różnice między nimi opierają się na sposobie działania oraz osiągach. W obu przypadkach można jednak uzyskać spodziewane efekty, jeśli tylko wie się, jak z nich korzystać. Maszyna do polerowania samochodu może być więc:

  1. Rotacyjna. Nazywana również obrotową, która wyróżnia się bardzo prostą budową i obsługą. Może wykonać wyłącznie ruch obrotowy ze stałą prędkością. Nie przegrzewają się, a więc można nimi długo pracować. Zapewniają dobrą stabilizację dzięki optymalnemu wyważeniu oraz pozwalają na wyjątkową precyzję poprzez możliwość dostosowania ich do konkretnego zadania. Sercem maszyny jest talerz polerski, do którego przytwierdza się specjalne gąbki czy futra.
  2. Orbitalna. Ze względu na jej sposób działania można też spotkać się z nazwą polerki mimośrodowej. Jej pad porusza się po orbitach w kształcie elipsy. W przeciwieństwie do polerki obrotowej generuje znacznie mniej ciepła, ale też działa wyraźnie wolniej. Nie można jednak uznać tego za wadę. Właśnie z tego powodu maszyna polerska orbitalna uznawana jest za bezpieczniejszą, a także dokładniejszą. W efekcie sięgają po nią zarówno profesjonaliści, jak i początkujący pasjonaci auto detailingu.

Oba typy polerek mają swoje zalety, jednak mimośrodowa stała się popularniejsza ze względu na dość uniwersalne zastosowanie. Wielu fachowców zwraca również uwagę na ich przydatność w wykańczaniu trudnych powierzchni.

Zalety polerki do lakieru samochodowego

Utrata blasku i matowienie lakieru mocno odbija się na ogólnym wyglądzie pojazdu. Zabrudzona wierzchnia warstwa musi zostać usunięta, aby dać samochodowi drugą młodość pod względem jego estetyki. Jedynie maszyny polerskie są w stanie zrealizować zadanie w bezpieczny, a co najważniejsze skuteczny sposób. Warto przy tym zwrócić uwagę, że nie wymagają dużego doświadczenia w auto detailingu. Zwłaszcza jeśli skorzysta się z tak uniwersalnego narzędzia, jakim jest polerka orbitalna.

Z pomocą maszyn nie trzeba wkładać dużego wysiłku w polerkę, ani inwestować w bardzo mocne środki pielęgnacyjne. Wystarczy dostosować prędkość obrotową do rodzaju lakieru i operować poręcznym urządzeniem w odpowiedni sposób.

Maszyny do polerowania auta od renomowanych producentów

Najlepsze polerki dostarczają liderzy branży detailingowej. Wśród nich należy wymienić rodzime ADBL oraz grupę Heckmann. Nazwy marek są świetne znane każdemu, kto choć trochę zagłębił się w dziedzinę auto detailingu. W naszym asortymencie można znaleźć narzędzia opracowane, wytworzone, a następnie przetestowane przez powyższych producentów. Polerki do lakieru w wykonaniu ADBL i Heckmann wyróżniają się trwałością, niezawodnością oraz komfortowym użytkowaniem. Dzięki temu można mieć pewność, że wszelkie czynności związane z polerką będą przebiegać bezproblemowo.

Pełne zestawy maszyn polerskich

Zajmujemy się sprzedażą kompletnych zestawów do polerki. W ich skład wchodzą, oprócz samych maszyn, takie elementy, jak talerze oporowe, szczotki węglowe, uchwyty, smary, klucze i inne. Do tego dołączana jest instrukcja, która pozwoli początkującym szybko rozeznać się w funkcjonalności polerek.

W razie pojawienia się wątpliwości dotyczących wyboru produktu zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie auto detailingu i chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem, aby pomóc dobrać maszynę do polerowania samochodu idealnie odpowiadającą wymaganiom. Podczas rozmowy odpowiemy też na każde inne pytanie dotyczące asortymentu.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl