Papiery ścierne są niezbędne przy poprawkach lakierniczych. Służą do matowania lakieru celem usunięcia głębszych rys. Dzielimy je ze względu na gradację oraz grubość. Wybór zależy od stopnia uszkodzenia lakieru. W auto-detailingu, papier ścierny często występuje w formie niewielkich, okrągłych płatków, które nasadzamy na koreczek szlifierski. Akcesoria te służą do punktowego usuwania niedoskonałości. Bogaty wybór produktów znacznie ułatwia dobranie właściwego papieru ściernego do potrzeb każdej powierzchni.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Płatki i koreczki szlifierskie

Mniejsze, miejscowe niedoskonałości lakiernicze, jak np. wtrącenia, czyli wtopione w lakier zabrudzenia, można łatwo usunąć za pomocą płatków szlifierskich. To niewielkie krążki z papieru ściernego, których średnica wynosi zwykle około trzech centymetrów. Mocuje się je na specjalnych koreczkach szlifierskich, najczęściej wykonanych z pianki poliuretanowej. Ich walcowaty kształt umożliwia wygodne chwycenie oraz łatwe operowanie na małej powierzchni. Płatki szlifierskie wyposażone są w rzep lub warstwę samoprzylepną, dzięki czemu łatwo połączyć je z koreczkiem. Tak prosta konstrukcja ułatwia skuteczne usunięcie skaz lakieru, jedynie z pomocą niewielkiej ilości wody. Po zużyciu wystarczy wymienić same płatki.

W naszym sklepie można nabyć uniwersalne, dwustronne koreczki szlifierskie, przeznaczone zarówno do mocowania płatków z rzepem, jak i klejem. Dostępne są także komplety różnego rodzaju płatków ściernych. Sprzedajemy wyłącznie produkty renomowanych marek, będących gwarancją najwyższej jakości.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl