Filtry

Papiery ścierne są niezbędne przy poprawkach lakierniczych. Służą do matowania lakieru celem usunięcia głębszych rys. Dzielimy je ze względu na gradację oraz grubość. Wybór zależy od stopnia uszkodzenia lakieru. W auto-detailingu, papier ścierny często występuje w formie niewielkich, okrągłych płatków, które nasadzamy na koreczek szlifierski. Akcesoria te służą do punktowego usuwania niedoskonałości. Bogaty wybór produktów znacznie ułatwia dobranie właściwego papieru ściernego do potrzeb każdej powierzchni.

Płatki i koreczki szlifierskie

Mniejsze, miejscowe niedoskonałości lakiernicze, jak np. wtrącenia, czyli wtopione w lakier zabrudzenia, można łatwo usunąć za pomocą płatków szlifierskich. To niewielkie krążki z papieru ściernego, których średnica wynosi zwykle około trzech centymetrów. Mocuje się je na specjalnych koreczkach szlifierskich, najczęściej wykonanych z pianki poliuretanowej. Ich walcowaty kształt umożliwia wygodne chwycenie oraz łatwe operowanie na małej powierzchni. Płatki szlifierskie wyposażone są w rzep lub warstwę samoprzylepną, dzięki czemu łatwo połączyć je z koreczkiem. Tak prosta konstrukcja ułatwia skuteczne usunięcie skaz lakieru, jedynie z pomocą niewielkiej ilości wody. Po zużyciu wystarczy wymienić same płatki.

W naszym sklepie można nabyć uniwersalne, dwustronne koreczki szlifierskie, przeznaczone zarówno do mocowania płatków z rzepem, jak i klejem. Dostępne są także komplety różnego rodzaju płatków ściernych. Sprzedajemy wyłącznie produkty renomowanych marek, będących gwarancją najwyższej jakości.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl