Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Profesjonalne gąbki polerskie w ofercie sklepu DetailingCentrum.pl

Gąbka do polerowania nazywana powszechnie także padem w połączeniu ze stosownie dobraną pastą uzyskuje się efekt mechanicznego ścierania tej warstwy powłoki lakierniczej, która poznaczona jest drobnymi rysami i skazami.

W ramach naszej oferty proponujemy pady polerskie przeznaczone przede wszystkim do stosowania przy użyciu maszyn rotacyjnych. Urządzenia te doskonale sprawdzają się przy zadaniach obejmujących polerowanie, szlifowanie czy też woskowanie różnego rodzaju powierzchni lakierowanych. Gąbka polerska z naszego asortymentu to produkt bardzo wygodny w mocowaniu w obrębie urządzeń dzięki specjalnym rzepom pozwalającym na szybkie, łatwe i stabilne ich przytwierdzenie.

Oferujemy gąbki polerskie w wielu różnych wariantach

W zależności od potrzeb proponowana przez nas gąbka do polerki może posiadać różne kształty, a także niejednolitą wielkość, średnicę, grubość, stopień ścieralności czy też przystosowanie do konkretnego typu maszyn polerskich. Poszczególne warianty naszych produktów różnią się również rodzajem zastosowanej w ramach siebie pianki, która ma bezpośredni wpływ na ich szorstkość oraz twardość.

Gąbka polerska twarda i gruboziarnista rekomendowana jest przez nas do wykorzystywania w połączeniu z pastami cechującymi się wysokim poziomem ścieralności. Pozwala ona na redukcję rys znaczących powierzchnię karoserii oraz na usuwanie zmatowiałych, utlenionych warstw lakieru. Miękkie pady polerskie o drobnym ziarnie z kolei umożliwiają uzyskanie efektu wysokiego połysku, a także zlikwidowanie charakterystycznych kolistych wzorów pozostających na nadwoziu po polerowaniu środkami o wysokiej ścieralności. Świetnie nadają się zatem do regularnej pielęgnacji aut utrzymanych w dobrej kondycji lub do czynności wykończeniowych, następujących po polerowaniu gąbkami twardymi.

Najważniejsze zalety gąbek polerskich z naszego asortymentu

Do najważniejszych zalet padów polerskich proponowanych przez naszą firmę zaliczyć należy przede wszystkim wysoką precyzję wykonania oraz dobre gatunkowo komponenty wykorzystane do ich produkcji. Cechy te znacząco usprawniają efektywność realizowanych zadań.
Z dodatkowych atutów udostępnianego przez nas asortymentu wspomnieć należy też o jego pełnej kompatybilności z dowolnym rodzajem past oraz o niezwykle szerokim zakresie możliwych zastosowań - gąbka do polerowania może posłużyć zarówno do powierzchniowego lakierowania, jak i aplikacji wosków płynnych lub wszelkich innych czynności związanych z korektą powłoki lakierniczej. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty padów do polerki.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl