Zestawy kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji oraz ochrony ogumienia. Ich rolą jest przywrócenie oponom fabrycznego wyglądu bez przebarwień oraz zabrudzeń. Z pomocą tych kosmetyków usuwamy również przylegające zanieczyszczenia, które mogą obniżać przyczepność pojazdu. Dressingi do opon pozwalają nam stworzyć powłokę ochronną, która zabezpieczy opony przed promieniowaniem UV, szkodliwymi substancjami chemicznymi, a także wydłuży żywotność ogumienia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dressingi do opon – skuteczna konserwacja

Kierowcy często zapominają o tym, że pielęgnacja samochodu powinna dotyczyć każdej jego strefy, a nie tylko wnętrza oraz karoserii. Na jego całościową estetykę wpływ mają również koła. Szczególnie ważna jest konserwacja opon, która nie tylko poprawia ogólną prezencję auta, ale przede wszystkim decyduje o bezpieczeństwie. Odpowiednio dobrany dressing do opon oczyszcza gumę z zabrudzeń i spowalnia ponowne osadzanie się na niej zanieczyszczeń. Dzięki temu pielęgnacji nie trzeba przeprowadzać zbyt często. W naszym katalogu znajdziesz wszystko, co potrzebne do konserwacji opon samochodowych.

Jak działa dressing do opon?

Dressing do opon to specjalnie przygotowany preparat, którego zadaniem jest skuteczne i głębokie mycie gumy. Aplikacja wysokiej jakości dressingu powoduje emulgowanie zebranych cząsteczek brudu i ich rozpad. Dzięki temu można je bez trudu usunąć z powierzchni. Dressing to równocześnie środek do nabłyszczania opon. Jego użycie zatem nie tylko je oczyszcza, ale przywraca im również intensywny kolor i nadaje atrakcyjnego połysku. Tak pielęgnowana opona nabiera dawnego blasku i wygląda jak nowa.

Konserwacja opon samochodowych to nie tylko wygląd

Nabłyszczanie opon to nie tylko kwestia doskonałej estetyki. Dostępne w katalogu dressingi do opon oczyszczają powierzchnię, ale też jednocześnie tworzą na niej hydrofobową powłokę, która stanowi zabezpieczenie przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych (niskie temperatury, deszcz, śnieg, promieniowanie UV), chroni gumę przed niszczeniem w wyniku styczności z solą, a także zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Konserwacja opon samochodowych pozwala zatem znacznie zwiększyć ich żywotność.

Czysty i zabezpieczony bieżnik przekłada się także na o wiele lepszą przyczepność opony do drogi. Stawiając zatem na pielęgnację z zastosowaniem wysokiej jakości środków, zyskujesz estetyczne i trwalsze opony, ale też poprawiasz kontrolę nad prowadzeniem samochodu, szczególnie na śliskiej nawierzchni. To pozwala na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa podczas siedzenia za kółkiem.

Konserwacja opon z profesjonalnymi środkami do nabłyszczania i czyszczenia

W naszej ofercie znajdziesz jedynie wysokiej jakości środki, których stosowanie gwarantuje osiągnięcie upragnionego efektu. Każdy proponowany przez nas dressing do opon wyróżnia się skutecznym usuwaniem brudu i zabezpieczaniem gumy przed niszczeniem, bez zostawiania smug czy przebarwień. Dystrybuujemy tylko wyroby renomowanych producentów jak np. ADBL czy RRC Tire. W katalogu zamieściliśmy produkty o różnych pojemnościach, a także przeznaczeniach.

Osoby ceniące uniwersalne rozwiązania mogą postawić na środek, który nie tylko zapewnia efektywne mycie i nabłyszczanie opon, ale również świetnie sprawdza się w przypadku czyszczenia plastikowych elementów wnętrza kabiny. Można nim umyć np. kokpit. Dressingi do opon mogą być używane również do usuwania brudu z gumowych dywaników samochodowych.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z dressingiem do opon, służymy pomocą!

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl