Detailing wnętrza skupia się na pielęgnacji wszystkich powierzchni znajdujących się we wnętrzu naszego auta. Ta kategoria oddaje do Twojej dyspozycji środki do pielęgnacji plastików, tworzywa sztucznego, szyb, a także środki do czyszczenia tapicerki samochodowej. Znajdziesz tu również neutralizatory zapachów oraz przyjemne zapachy, które umilą nam codzienną jazdę. To seria starannie zaprojektowanych produktów dla osób, które cenią sobie zadbane oraz nienagannie czyste wnętrze swojego samochodu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Detailing wnętrza

Czysta kabina samochodu nie tylko uprzyjemnia jazdę, ale stwarza także zdrowe warunki do oddychania. Stosowanie klimatyzacji wiąże się z przenoszeniem różnego rodzaju zarazków oraz brudu. Dlatego warto wdrożyć tzw. detailing wnętrza, czyli dbać o pielęgnację wszystkich powierzchni znajdujących się w pojeździe, a także wywabiać nieprzyjemne zapachy.

W naszym katalogu znajdziesz niezbędne preparaty, które pomogą Ci uzyskać wysoki standard higieniczny w swoim aucie. Oferujemy wysokiej jakości środki przeznaczone do czyszczenia różnych powierzchni. Stosowanie produktów przeznaczonych do konkretnego materiału zapewnia skuteczne usuwanie nawet najtrudniejszych zabrudzeń.

Zadbaj o przyjemny klimat w samochodzie 

Detailing wnętrza warto rozpocząć od odświeżenia całej kabiny. W tym celu proponujemy neutralizatory zapachów, które skutecznie pozbędą się nieprzyjemnej woni. Znajdziesz u nas produkty wykonane jedynie z naturalnych składników, wolne od szkodliwych dla płuc chemicznych dodatków. Są to wonne olejki o różnych zapachach wyposażone w regulatory intensywności przepływu. Zapewniają one przyjemne warunki w kabinie nawet do sześćdziesięciu dni.

Oferujemy również wysokiej jakości środki do pielęgnacji plastików, z których pomocą łatwo pozbędziesz się zanieczyszczeń z tego rodzaju materiału i to bez konieczności uporczywego szorowania! Aplikacja produktu powoduje rozpuszczenie cząsteczek brudu. Następnie wystarczy przetrzeć powierzchnię ścierką, by wszystko dokładnie wyczyścić. W katalogu dostępne mamy też specjalne środki przeznaczone do pielęgnacji dywaników oraz gumowych podkładek.

Nie można mówić o pełnym detailingu wnętrza bez usunięcia plam z siedzeń oraz podsufitek. Znajdziesz u nas zarówno środek do czyszczenia tapicerki skórzanej, jak i pokryć z tkaniny i innych materiałowych elementów. Oferowane produkty skutecznie usuwają nawet uporczywe plamy, a także przywracają intensywność koloru i dawny blask.

Żeby ułatwić detailing wewnętrzny, proponujemy również akcesoria ułatwiające pielęgnację kabiny. Są to m.in. osuszacze, szczotki do skóry i pady szlifujące.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl