Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Usuwanie metalicznych zanieczyszczeń

Nalot pochodzenia metalicznego to nieuniknione zabrudzenie, które z czasem pojawia się na każdym lakierze samochodowym. Narażone są tu najbardziej felgi oraz dolna część drzwi, gdzie najłatwiej osadza się pył z klocków hamulcowych. Również inne części nadwozia mogą ucierpieć na skutek oddziaływania cząsteczek rdzy, metalu czy osadów przemysłowych. Proces usuwania tego typu zabrudzeń to deironizacja.

Choć czasami zanieczyszczenia metaliczne nie są widoczne, to można je wyczuć, przesuwając ręką po powierzchni - tworzą na karoserii chropowatą warstwę. Decydując się na woskowanie lub korektę lakieru, należy się bezwzględnie pozbyć tego typu defektu, aby poprawić trwałość i efektywność planowanych zabiegów. Deironizacja stanowi bezpieczną metodę usuwania zabrudzeń metalicznych, którą w zależności od potrzeb można zastosować zarówno do felg, jak i całej karoserii.

Co to jest deironizer?

Środek, który służy do usuwania zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego z felg i karoserii samochodowych to deironizer. Obecne w naszej ofercie preparaty oprócz skuteczności odznaczają się też tym, że są bezpieczne i wygodne w użyciu. Występują w postaci płynnej, co ułatwia aplikację oraz dokładne rozprowadzenie produktu na czyszczonej powierzchni. Po wejściu w reakcję z metalicznymi cząsteczkami deironizery zabarwiają się na czerwono i następuje tzw. „efekt krwawienia”. Niektóre z nich można stosować nie tylko do felg czy lakieru, ale również do elementów chromowanych, szklanych lub wykonanych z tworzyw sztucznych. Niezależnie od wyboru konkretnego środka, trzeba jednak pamiętać o tym, że deironizer należy nakładać na wstępnie umyte, nienagrzane i osuszone powierzchnie.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl