Piany aktywne znane również jako pre washe, są stosowane do wstępnego mycia samochodu. W ten sposób zmiękczamy największe zabrudzenia, które zostaną usunięte na dalszym etapie przy użyciu myjki wysokociśnieniowej. Wykorzystując piany aktywne jesteśmy w stanie znacznie poprawić dokładność czyszczenia karoserii minimalizując ryzyko powstawania rys na lakierze przy myciu właściwym. Pre washe to nieodłączny element wyposażenia garażu każdego sympatyka auto-detailingu, ceniącego sobie idealnie czysty oraz zadbany lakier.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Piana aktywna do mycia samochodów – co to takiego?

To silnie skoncentrowany środek, który usuwa brud z powierzchni pojazdu. Każdy miłośnik czterech kół powinien zaopatrzyć się w tego typu preparat. Aktywna piana do mycia samochodu to produkt z neutralnym PH, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna dla lakieru samochodu. Przy jej pomocy możemy oczyścić nadwozie auta, jak również zmiękczyć brud bez uszkodzenia jego powłoki.

Mycie wstępne pre-wash z użyciem silnie działającego środka należy do nowatorskich metod, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród fanów motoryzacji. Dzięki aktywnej pianie możemy wyeliminować ryzyko porysowania karoserii. W naszej ofercie prezentujemy wysokiej jakości produkty, które służą do bezpiecznego oczyszczania powierzchni samochodu. Wszystkie propozycje znajdują się na stronie sklepu internetowego detailing-centrum.pl. Aktywna piana o lekkiej konsystencji zawiera szereg substancji aktywnych, które są bezwzględne dla brudu.

Pre-wash – jak działa?

Mycie wstępne odbywa się poprzez równomierne nałożenie preparatu na całą powierzchnię samochodu. Pre-wash służy odseparowaniu brudu bez naruszenia powłoki lakierniczej. Aktywna piana do mycia samochodu sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz auta. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może mieć pewność, że zostanie wyczyszczony każdy element pojazdu. Zastosowanie pre-wash to doskonały wstęp do wykonania dalszych czynności związanych z pielęgnacją. Wystarczy spłukać środek i wymyć przy użyciu gąbki lub miękkiej szczotki.

Piana aktywna do auta wykazuje skuteczne działanie w stosunku do trudnych do usunięcia zabrudzeń. Możemy ją nałożyć za pomocą opryskiwacza albo pianownic ręcznych. Roztwór warto przygotować zgodnie z zaleceniami producenta. Substancje znajdujące się w takich produktach chronią karoserię przed większością zanieczyszczeń, uszkodzeniami mechanicznymi czy promieniowaniem UV, a także pozostawiają lakier w stanie nienaruszonym.

Piana aktywna do auta – jak używać?

Warto pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, takich jak mycie samochodu w cieniu i używanie profesjonalnych myjek ciśnieniowych. Słońce sprzyja zasychaniu produktu na karoserii, a także może powodować uszkodzenia lakieru. Duże znaczenie ma również technika nakładania preparatu. Pianowanie należy rozpoczynać od samego dołu auta, a kończyć na górnych partiach. Po aplikacji trzeba odczekać kilka minut, po czym wszystko spłukać wodą pod dużym ciśnieniem.

Piana do mycia samochodu powinna zostać rozcieńczona w odpowiednich proporcjach, na przykład 1:10 lub 1:15, tak by przybrała konsystencję podobną do bitej śmietany. Jeśli zastosujemy zbyt małą ilość preparatu, środek zacznie szybko spływać. Z kolei problemy ze spłukaniem mogą się pojawić w przypadku nadmiaru produktu. Optymalne rozwiązanie stanowi zmieszanie 100 ml aktywnej piany z 1 litrem wody. Substancje aktywne zaczynają działać już po kilku minutach. Podczas płukania strumień wody najlepiej kierować pod kątem 45 stopni w stosunku do karoserii samochodu.

Aktywna piana do mycia samochodu

Za pomocą preparatu zmiękczymy zalegający brud, który zostanie usunięty podczas spłukiwania. Nowoczesna piana do mycia samochodu ma przyjemny, świeży zapach. Nasza oferta obejmuje ponad 70 preparatów, a większość z nich jest dostępna w ekonomicznym opakowaniu. Klienci mają do dyspozycji wsparcie profesjonalnej obsługi oraz szybką dostawę. W naszym asortymencie znajduje się piana do mycia samochodu o pojemności 500 ml, 1 lub 5 litrów. Proponujemy warianty od sprawdzonych marek i renomowanych producentów.

Nasza chemia samochodowa nie zawiera silnych środków, dlatego może być stosowana na różne powłoki. Koncentraty o neutralnym pH można zamówić w wygodny sposób, a my zajmiemy się sprawnym dostarczeniem przesyłki pod wskazany adres. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl