All in One to gama produktów umożliwiających szybki i kompleksowy auto-detailing. To uniwersalne preparaty odpowiadające za czyszczenie, nabłyszczanie oraz ochronę lakieru. Kosmetyki All in One są chętnie stosowane do bieżącego usuwania zabrudzeń oraz nabłyszczania powierzchni. Jednocześnie, wypełniają niewielkie ubytki lakieru oraz tworzą powłokę ochronną, która zapewnia naszemu lakierowi pełne bezpieczeństwo. W tej kategorii oddajemy od dyspozycji klientów bogaty wybór uniwersalnych kosmetyków samochodowych stworzonych przez najbardziej zaufanych producentów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

All in one auto detailing

Efektywna pielęgnacja samochodu jest wieloetapowym procesem. Sporo czasu zajmuje usunięcie zanieczyszczeń (zwłaszcza lotnej rdzy czy żywic), a także glinkowanie karoserii. Jeśli na aucie pojawiły się głębsze rysy, niezbędne jest również przeprowadzenie korekty maszyną polerską. To wszystko można uprościć poprzez nowoczesne kosmetyki typu All In One detailing. Poprawę stanu lakieru widać już po pierwszym użyciu.

Kosmetyki samochodowe w naszej ofercie przybierają postać pasty albo mleczka. Dzięki nim jednocześnie uzyskuje się efekty pasty polerskiej (usunięcie niewielkich zarysowań), politury (wypełnienie rys poprzez stworzenie gładkiej powierzchni) oraz wosku syntetycznego (wytworzenie błyszczącej warstwy hydrofobowej). All In One auto detailing zabezpiecza przy tym lakier przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Kiedy zdecydować się na AIO detailing?

Nawet najlepsze kosmetyki nie są w stanie poradzić sobie z mocniejszymi zniszczeniami karoserii. W związku z tym AIO do auta stosuje się wtedy, gdy lakier nie jest poważnie uszkodzony. Dotyczy to przede wszystkim mikrozarysowań powstałych wskutek nieprawidłowego czyszczenia samochodu bądź naturalnej eksploatacji. Dostępne w naszym asortymencie preparaty AIO są jednak na tyle silne, aby zapewnić wysoki połysk oraz usunąć zarysowania tam, gdzie konkurencyjne pasty nie miałyby takiej możliwości.

Sposób użycia All In One auto detailing

Proponowane przez nas produkty nadają się do nakładania ręcznego oraz maszynowego. Wystarczy nanieść preparat na aplikator gąbkowy lub gąbkę polerską, a następnie rozprowadzić go równomiernie po karoserii. AIO detailing należy do bardzo prostych w użyciu. Nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, choć pozostawia taką możliwość. Dlatego kosmetyki samochodowe tego typu polecane są nawet niedoświadczonym w tej kwestii właścicielom aut.

Po odczekaniu paru minut od nałożenia produktu na lakier wytworzy się dodatkowa powłoka ochronna. Wtedy należy jedynie przetrzeć powierzchnię suchą mikrofibrą, aby utrwalić efekt. Trzeba przy tym pamiętać, że kosmetyki AIO stosuje się na umytej i chłodnej w dotyku karoserii.

All In One detailing od najlepszych producentów

Tylko zaufane marki są w stanie zagwarantować skuteczność procesu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego nasza oferta składa się wyłącznie z produktów uznanych w branży producentów, takich jak:

  • ADBL. Jedna z najpopularniejszych marek w dziedzinie All In One auto detailing. Chemicznie oczyszcza lakier oraz chroni go przed uszkodzeniami.
  • CarPro. Ich produkty można uznać za rewolucyjne. Zapewniają niezwykle wysoki połysk, a także innowacyjną warstwę ochronną SiO2 kwarc.
  • Collinte. Marka zalecana nie tylko do samochodów, ale również pojazdów pływających i latających.
  • Menzerna. Preparaty producenta wyróżniają się bezhologramowym wykończeniem. Ponadto nie zawierają silikonu.
  • Shiny Garage. Znakomicie nadają się do polerowania, a także jako podkład pod wosk czy sealant.

Z przyjemnością pomożemy dobrać produkt do konkretnego pojazdu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowo, a odpowiemy na wszystkie pytania związane z AIO do auta.

Polecane kategorie:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl